Hakkımızda

MARKANIZA DEĞER ETİKETLER ÜRETİYORUZ

LBL Etiket olarak ticaret yaşamımıza 1994 yılında Ankara’da başladık. İlk kurulduğumuz andan itibaren müşterilerimize en iyiyi sunmak misyonunu üstlendik. Kurulduğumuzda sadece dokuma ve baskı etiketler üretiyor durumdaydık. Ancak 2000 yılında karton etiket ve son olarak 2016 yılında süblimasyon baskı hizmetlerini de vermeye başladık.20 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri portföyümüzdeki firmaların uzun yıllardan beri bizimle çalışmaya devam etmesi ve bu sayının giderek artması işimizdeki başarımızın en önemli göstergesidir.Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar sürekli yeni teknolojiyi takip etmiş, makine parkurunu günümüz koşullarına göre zamanında güncellemiş, tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin isteklerini, kaliteden ödün vermeksizin zamanında karşılayabilmiştir.

David Ogilvy

“Her Reklam, Markanın Kimliğine Yapılan Uzun Vadeli Bir Yatırımdır.”

MİSYONUMUZ

Prensibimiz, tasarımdan üretime tüm aşamalarda müşteri memnuniyetine önem vermek ve bunu ilke edinmektir. Bu prensipler doğrultusunda sektöre getirdiğimiz profesyonel ve yenilikçi bakış açısıyla tüm ihtiyaçlara çözüm olanağı sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz, hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak ve her türlü konuya çözüm ortağınız olmaktır.

KALİTEMİZ

Müşterilerimize en yüksek kalitede etiketleri üretebilmek için imalat aşamasının tüm süreçlerinde titizlikle çalışmanın anahtar olduğuna inanıyoruz. Hızlı sipariş almak, her aşamayı gözden geçirmek, hataları azaltarak üretim verimliliğini artırmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz

Neden Biz?

“Her Reklam, Markanın Kimliğine Yapılan Uzun Vadeli Bir Yatırımdır.”

LBL Etiket Kalite Üretir

Markanıza Değer Katan Etiketler Üretiyoruz