You are currently viewing ÇANAKKALE Etiket Baskı İmalat ve Satış

ÇANAKKALE Etiket Baskı İmalat ve Satış

LBL Etiket olarak ÇANAKKALE‘de etiket ihtiyacı olanlara ve ürününe imzasını atmak isteyenlere, son teknoloji imalat alt yapımızı ve sektördeki tecrübemizi sunarak etiket imalat hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Şunu iyi biliyoruz ki; Müşterilerimiz üründeki imzalarının kalitesini dikkat ettikleri kadar, kendileri için imal ettiğimiz etiketlerin vaktinde ve her hangi bir karışıklık olmadan ellerine ulaşması da çok önemlidir. Tam bu nokta da LBL Etiket Rehberi olarak biz devreye giriyor. Özellikle tekstil sektörünün duayenlerinden olarak kabul edilen ve imalatının çoğunu ihracat yapan firmalara verdiğimiz hizmet bu konuda bizi haklı olarak gururlandırmaktadır.

Yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. LBL Etiket olarak etikete ihtiyacı olan her firmaya alternatif çözümler sunmaktayız. LBL Etiket bir gerçeğin farkındadır o da; sloganlarımızda kullandığımız, “Markanıza Değer Katan Etiketler Üretiyoruz” düsturunu şiar edinerek, sizlerin ürünlerinize imzalarınızı en iyi şekilde atmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Etiket denildiği zaman Tekstil, Gıda, Temizlik, Ulaşım, Halı etiketi vs. bir çok sektöre hitap etmekteyiz. Her sektöründe olduğu gibi her imalatçının da kendine göre bir sistemi prensipleri vardır. Özellikle ihracat yapan firmalarımız bilmektedir ki; Avrupa Birliği normları ülkeye giren ürünlerin etiketlemesine çok önem vermektedir. LBL Etiket olarak Avrupa Birliği’nin ihracatçılarımızdan istediği kalite belgelerine sahip olduğumuzu ve İhracat yapan her firmanın sistemine kolayca kendimizi entegre ederek, imalatçımızın işini kolaylaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Tecrübelerimizden edindiğimiz en önemli deneyimlerimizden biriside; özellikle ihracatçılarımızın etiketlerinin tesliminde yaşadıkları sıkıntıdır. Bunun farkında olarak sizlere gününde teslimat garantisi veren nadir firmalardan biriyiz. LBL Etiket olarak bu sorunları iyi bilmekte ve şunu açıkça söylemekten guru duymaktayız ki etiket sizin imzanızdır, imzanızı en iyi şekilde atmak isterseniz biz hazırız.

Hangi Etiket Türüne İhtiyaç Duyuyorsunuz?

  • Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda LBL Etiket olarak her çeşit etikete baskı yapmaktayız.
  • Dikkat çekici görünümü sayesinde tekstil etiketleri, markanızın reklamını en iyi şekilde yapar.
  • Bir etiketin görünümünün iyi olabilmesi için, baskı kalitesi önemli bir niteliktir.
  • Etiket baskı yapılırken kişiselleştirilmiş marka tercihleri öne çıkar.
  • Markanız için etiket bastırma eylemi içerisinde en güzel grafik tasarımı elde edilir ve en iyi etiket tasarlanmış olur.
  • Satılan ürünün üzerinde uzun yıllar boyunca duran etiket, kalıcılığı sayesinde markanızın sürekli olarak reklamını yapar.
  • Etiket bastırma sürecine dahil olmak isteyen markalar, akılda kalıcı bir dizayn ile etiket siparişi vermelidir.
  • Etiket seçiminde, markaların iletişim bilgilerinde görüldüğü gibi birçok bilgi verilir.
  • Etiket basımında sadece marka ismi kullanıldığı gibi aynı zamanda temizlik direktiflerine de yer verilebilir.
  • İstekleriniz doğrultusunda etikete baskı yapılır ve siz de buna göre siparişi verebilirsiniz.

Etiket Modellerimiz Hangileridir?

Etiket modelleri incelendiğin de tekstil firmaları ve diğer firmaların en çok tercih ettiği modelleri görebiliriz. Bu modeller arasında Bez Etiket, Baskı Etiket, Karton Etiket, Saten Etiket, Japon Akmaz, Akmaz Askı Etiket, Dokuma Etiket, Yatak Etiketi, Şerit Etiket, Yapışkan Etiket, Şerit Baskı, Baskı Etiket, Silikon Etiket, Sublimasyon Baskı, Kauçuk Etiket, Marka Etiketleri, Bez Etiket, Kumaş Etiket, Ense Etiketi, Yaka Etiketi, Kol Etiketi, Metal Etiket, Giysi ve Dokuma Etiketleri, Dolgu Etiket, Deri Etiket, Suni Deri Etiket, Yakma Deri Etiket, Mont Etiketleri, Takım Etiketleri, Cep Etiketleri, TPU Etiket, Torba Etiket, Beden Etiketi, Jakron Etiket, Numara Etiketler, Tafta Etiket, Elcik Dolum Etiket, Simli Etiket, Mobilya Etiketleri, Ayakkabı Etiketi, Perde Etiketleri, Kenar Örgülü Etiket, Örgü Etiketleri, Sticker Etiket, Kişiye Özel Etiket, Logolar, Armalar, 3 Boyutlu Arma, Polis Arması, Özel Güvenlik Arması, Bekçi Arması, Takım Armaları, Okul Armaları, Tela Arma, Anahtarlık, Dokuma Anahtarlık, Kumaş Anahtarlık, Karton Poşet, Karton Çanta, Davatiyeler, Dokuma Kenar Saten, Gelin Saten, Çıkarılabilir Yapıştırıcı Saten, Doğal Pamuk Dimi, Doğal Organik Düz Pamuk, Poli Dimi, Atkı Saten, Saten Asetat, Poli Saten, Asetat, Askılık, Ütü Üzeri Polyester, Yüksek Dişli, Polyester, Naylon, Dokuma Olmayan Pelon Econo, Tyvek, v.b. gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Estetik bir grafik tasarımı ile ürünlerinizin tanıtımını bir üst seviyeye taşıyan LBL Etiket, çeşitli etiket modellerini en kaliteli şekilde kendi etiket makinalarıyla imalatını yaparak firmanızla buluşturmaktadır.

Etiket imalatında ve baskısında uzman olan ekibimiz, müşterilerimizden gelen siparişin onayı alındıktan hemen sonra verilen işin temin tarihine hassasiyetle dikkat edilerek vaktinde etiketinizi teslim edeceğimizi taahhüt ediyoruz. LBL Etiket şirketimiz, Özel Baskılı Kumaş Etiket, Dokuma Etiket başta olmak üzere her türlü etiket baskı hizmeti sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, çok çeşitli boyut ve malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Markalar, prestijli şekilde reklamlarını yapabilmek amacı ile kaliteli etiketleri tercih eder. Ürünün markasını en iyi şekilde göstermek istiyorsanız bizim ürünlerimizi, etiketlerimizi kullanmanız gerek. Çok sayıda kişiselleştirilmiş etiketlerimiz, eşsiz kreasyonlar ve el işlerine parlak bir görünüm kazandırmıştır. Pek çok farklı kumaş türüne uygulanması çok kolay olan çekici etiketler kullana bilirsiniz.

Müşterilerimiz sunduğumuz etiket çeşitliliği yanında kaliteli ve düşük maliyet sebebiyle ilk bizi tercih ediyorlar.

ÇANAKKALE’de Etiket Modellerine En Uygun Fiyata Buradan Ulaşabilirsiniz:
+90-553-737-86-52
info@lbletiket.com
export@lbletiket.com

Dokuma Etiketler; Özellikle tekstil ürünlerinin marka tanıtımı amaçlı olarak kullanılır. Firma logo ve markasını, bedenini vb bilgileri içerir. Çeşitli dokuma makineleri mevcut olup, jakarlı, düz, tafta, atkı saten, saten dokuma, pamuklu dokuma gibi çeşitleri mevcuttur. Dokuma etiketler soğuk kesim, sıcak kesim, kenar katlama, kelebek katlama, ortadan katlama, lazer kesim gibi kesim ve katlama çeşitleri vardır. Dokuma etiket birçok farklı iş alanında kullanılmaktadır.

Tekstil Etiketler; Beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Karton Etiketler; Beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Karton etiketler farklı karton kalitelerine göre değişiklik göstermektedir.

Beyaz Eşya Etiketleri; Kendinden yapışkanlı bobin veya tabaka etiketlerdir. Kullanılan yapışkan etiketin yapıştırılacağı yüzeye, yapıştırılacağı yerdeki ortam koşullarına ve istenen performansa göre seçilir. Çok uzun süreli kalıcı olabileceği gibi (teknik bilgi / uyarı etiketleri) iz bırakmadan sökülebilen (ekran / monitör, yüzey koruma) etiketler de olabilir. Etiket hammaddesi kâğıt olabileceği gibi PP, PE, PET veya alüminyum da olabilir.

Deri Etiketler; Deri etiket derinin üzerine baskı yapılarak elde edilen bir etiket türüdür. Hakiki deri üzerine, baskılama teknikleri kullanılarak ortaya çıkarılmış olan etiket çeşididir. Lazer, yaldız, yakma ve frekans tekniklerin kullanılarak hazırlanırlar.

Gıda Etiketleri; Gıda etiketleri hakkında birçok düzenleme mevcut. Yasal olarak gıda etiketleri üzerinde belli başlı bilgilerin bulunması gereklidir. Bunlar ürün içeriği, üretim ve son kullanma tarihleri, gramajı, markası vb. gibi bilgiler içeren etiket türleridir. Gıda etiketlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus “gıda ile teması uygun” etiketler kullanmaktır. Maalesef Türkiye ‘de birçok firmanın ve etiket üreticinin dikkat etmediği fakat bizim için ise en önemli husus insan sağlı ve dolaysıyla gıda ile direkt / dolaylı temasta olan bu sertifikalı özel gıda etiketlerinin kullanılmasıdır.

Yıkama Talimatı; Ürün bilgisinin, içerik bilgisinin, imalatçı, ithalatçı bilgisinin yer aldığı, kullanıcıya ürün içeriği ile bilgi veren, değişik tür kumaşlara baskı yapılarak üretilen etiket çeşitleridir. Yıkama talimatı etiketi ile ilgili olarak verilen bilgilere uyduğunuz taktirde ürününüz zarar görmez. Yıkama talimatı etiketleriniz de birçok sembol kullanılmaktadır. Bu semboller ürünlerinize göre istediğiniz doğrultuda hazırlanarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmuş oluruz. Yıkama talimatlarıyla ürününüzü hangi derecelerde ve nasıl ütülemeniz hangi malzemelerle yıkamanız gerektiğine dair bilgilerde yer almaktadır.

Güvenlik Etiketleri; Ürünün garanti koşullarının, kullanıcıların ürünleri ile ilgili elektronik ve mekanik aksamalarına engel olmak ve satılan ürünlerin iade edileceği zaman kutuların açılmadan geri alınması için kullanılan etiketlerdir. Seri numaralı güvenlik etiketleri ile ürün takibini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik etiketleri aynı zamanda garanti etiketi olarak kullanılmaktadır. Bu etiketler sayesinde hem ürünün orjinal hem de ilk defa sizin açıp kullanacağınızın garantisini edinirsiniz.

Jakron Etiket; Özellikle denim, keten ve benzeri kumaşlarla üretilmiş ürünlerin, marka tanıtım amaçlı olarak kullanılır. Jakron ve suni deri ve deri etiket olarak uygulanabilir. Baskı olarak, serigraf baskı, yakma, lazer vb uygulamalar gerçekleşebilir. Jakron etiket giyim dünyasının ayrılmaz bir etiket türüdür. Micro injection yöntemli baskı güzel görünümü ve kaliteli duruşuyla ürünü ortaya çıkarmaktadır. Bu yöntem ile aksesuar dünyası daha verimli bir hal almıştır.

Japon Akmaz Etiket; Tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak hazırlanan etiket çeşididir. Kullanım amacından dolayı aynı zamanda yıkama talimatı etiketi olarak da bilinmektedir. Kağıt bazlı bir etiket çeşidi olan Japon Akmaz etiketin, hafif yıkama, ağır yıkama ve renk almaz gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Kimyasal Ürün Etiketleri; Zararlı maddelerin sınıflandırma ve etiketleme bildirimine ilişkin hükümleri, Resmi Gazete’de yayımlanan Beşeri Tıbbi Ürünler Ambalaj ve Etiketleme Yönetmeliği. gereğine uygun olarak üretilen bir etiketleme modelidir.

Barkod Etiket; İhtiyacımız olan herhangi bir ürünü satın aldığımızda üzerindeki değişik genişlikteki çubuklar dikkatimizi çekmiştir. Bu siyah-beyaz, sayılı çubuklar bütününe barkod denir. Satın alınan ürünlerin yazar kasaya elle girilmesi hem zaman alıcı hem de yorucu bir iştir. Ürünlerde bu kod sisteminin kullanılması, ürünün kasadan geçişini pratik hale getirir ve ürün okutulmasında yapılacak hatayı engellemiş olur.

Saten Etiket; %100 Pamuk liflerinden üretilmiş penye iplikler ile yüksek sıklıkta dörde bir bağlantılı saten örgüsü ile dokunur. Bu sayede parlaklık, kuşe ve dökümlülük kazanır. Saten etiket dokumanın bir türü olup, parlak, düz ve kaygan bir zeminden oluşur. Saten etiketin en önemli özelliklerinden biri mat değil parlak bir yüzeye sahip olmasıdır.

Floresan Etiket; Bu etiket çeşitleri kağıt bazlı etiketler grubundandır. Yırtılır, suya ve neme karşı dayanıksızdırlar. Zeminleri kendinden boyalı olarak üretilen bu etiketleri 5 farklı renkte temin etmek mümkündür. Kuşe etiketlere göre %50 daha fazla maliyetli olan floresan etiketlere wax ribbon ile baskı alınır. Baskı maliyetleri bu yüzden uygundur (plastik bazlı etiketlere göre). Canlı renklere (fosforlu) sahip olan floresan etiket çeşitleri genellikle ayrımların net olarak yapılması gereken yerlerde kullanılırlar.

Ense Etiketi; Kumaş etiketi, iç etiket gibi isimler ile adlandırılan, dokuma makinalarında imalatı yapılan etiketler, tişört enselerinde, gömlek marka etiketlerinde, tişört etiketi, marka etiketi olarak kullanılmaktadır. Genellikle dokuma etiketler, saten baskı etiketler ile karıştırılmaktadır. Dokuma etiketlerde saten-polyester olarak imalat yapılmaktadır, fakat en önemli farkları; dokuma etiketler etiket rengine göre farklı renkli ipliklerden, her tasarıma ve markaya göre özel olarak makinada üretilmektedir, fakat saten baskı etiketler , genellikle hazır saten şerit üzerine serigraf baskı, yada özel makinada boya baskı yapılarak imalat yapılmaktadır. Boya baskı etiketler belli sayıda yıkamadan sonra, baskı boyaları çıktığı için, markanız belli bir süre sonra silinmektedir. Fakat iplikten dokuma etiketler, iplikten renklendirme olduğu için genellikle üretilen gömlek etiketi, elbise etiketi, takım elbise etiketi, t-shirt etiketi, etek etiketi, pantolon etiketi ürünleri ömrü boyunca devam etmektedir.

LBL Etiket olarak bizlerden her etiket alanıyla ilgili destek alabilirsiniz.

Profesyonel etiket çözümleri olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet veriyoruz.

ÇANAKKALE Etiket Baskı İmalat ve Satış

Ayvacık Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Bayramiç Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Biga Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Bozcaada Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Çan Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Eceabat Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Ezine Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Gelibolu Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Gökçeada Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Lapseki Etiket Baskı İmalat ve Satış,
Yenice Etiket Baskı İmalat ve Satış,

Etiketi imalatçıdan almak ve etiket imalatının her aşaması hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

ÇANAKKALE Etiket İmalat ve Satış İçin
+90-553-737-86-52
info@lbletiket.com
export@lbletiket.com